Zvanično registrovan novi planinarsko-sportski klub "Očnjak" GusinjeMinistarstvo sporta i mladih Vlade Crne Gore donijelo je rješenje o upisu Planinarsko-sportskog kluba "Očnjak" sa sjedištem u Gusinju u registar sportskih klubova. 

"Hvala svima vama koji ste na bilo koji način pomogli osnivanje i rad našeg kluba.

Hvala svima vama koji nas pratite putem društvenih mreža i hvala svima vama koji učestvujete u našim akcijama i aktivnostima. Naša misija na popularizaciji planinarenja i zdravih stilova života, na očuvanju životne sredine i promociji prirodnih ljepota Opštine Gusijnje i NP Prokletije se nastavlja sa još većim žarom, nadamo se na zadovoljstvo svih vas.

Dobro došli u naš klub da zajedno nastavimo u nove pobjede", navodi se u poruci predsjednika PSK "Očnjak", Almasa Čekića. 

Постави коментар

0 Коментари