Balić: Nema gašenja Srednje škole u Gusinju, lokalna uprava posvećena unapređenju života mladih u našoj opštini
DPS Gusinje: Nedopustivo je i skandalozno gašenje srednje škole u Gusinju pod vođstvom Bošnjačke stranke i državne vlasti
Share Facebook Twitter LinkedIn Pinterest WhatsApp Email Zahvaljujući mnogim ljudima iz Gusinja i Plava, koji se trude da sačuvaju stare fotografije Gusinja i Plava, objavljujemo nekoliko fotografija Gusinja, koje datiraju iz 20. vijeka. Vjerujemo da će se mnogi naši čitaoci obradovati ovim fotografijama.
Balić: Nema gašenja Srednje škole u Gusinju, lokalna uprava posvećena unapređenju života mladih u našoj opštini4. Septembra 2025.
DPS Gusinje: Nedopustivo je i skandalozno gašenje srednje škole u Gusinju pod vođstvom Bošnjačke stranke i državne vlasti4. Septembra 2025.